14.06.2024

ДВІ СТУДЕНТСЬКІ ЗБІРНІ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ ПЕРЕМАГАЮТЬ НА СТАРТІ ПЛЕЙ-ОФ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Фото прес-служби АФУ

У китайському Шанхаї проходить чемпіонат світу з футзалу серед жіночих та чоловічих студентських команд, в якому беруть участь і збірні України.

Сьогодні, 14 червня, відбулися перші матчі плей-оф. Чоловіча збірна України, яка посіла перше місце в груповому раунді, у чвертьфіналі зустрілася з Марокко й вирвала перемогу на останній хвилині - 4:3, а жіноча в турнірі за 5-7-ме місця розгромила Польщу - 6:2.

ЧС-2024 з футзалу серед студентських команд

Чоловічі збірні. 1/4 фіналу

Україна - Марокко - 4:3 (2:3)

Голи: Калашник (18, 23, 40), Гайван (20) — Бадр (7, 12), Харам (18).

У півфіналі синьо-жовті 15 червня зіграють із Хорватією.

Жіночі збірні. Матчі за 5-7-ме місця

Польща - Україна - 2:6 (0:1)

Голи: Ренбішь (23), Стопка (33) — Ковшик (10), Юрасова (22), Каверзіна (25, 37), Кузнецова (29), Коваленко (35).

15 червня наша жіноча команда зіграє з Німеччиною.