26.07.2023

ЧОЛОВІЧА КОМАНДА ІФФКФВ – У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ЗВО

Чоловіча команда Івано-франківського фахового коледжу фізвиховання вийшла до фіналу чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти, який добігає кінця у хорватському Спліті. Підопічні Юрія Іванишина та Івана Данилишина здолали команду Університету Тулузи з рахунком 5:2.

Українці пропустили першими, але одразу зрівняли рахунок завдяки голу Назара Шведа. А по ходу першого тайму Андрій Британ та той же Швед збільшили перевагу українців до 3:1. Щоправда, на початку другого тайму французи скоротили відставання до мінімуму, але голи Андрія Ткачука та Назара Шведа (з пенальті) остаточно схилили шальки терезів на користь команди з Івано-Франківська.

Фінал чоловічого турніру чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти відбудеться 26 липня о 20.00 за київським часом.