03.10.2024

ЗА БРОНЗУ ЧС З ФУТЗАЛУ УКРАЇНА ЗІГРАЄ З ФРАНЦІЄЮ, ЯКА У ПІВФІНАЛІ МІНІМАЛЬНО ПРОГРАЛА АРГЕНТИНІ

Сьогодні, 3 жовтня, у Ташкенті (Узбекистан) відбувся матч 1/2 фіналу чемпіонату світу з футзалу між збірними Аргентини та Франції. Перемогу здобула команда Аргентини – 3:2. Таким чином став відомий суперник збірної України у матчі за 3 місце ЧС-2024 - це команда Франції.

Відкрили рахунок у сьогоднішньому півфінальному матчі аргентинці – забив Аррієта на 3-й хвилині, а вже через три хвилини зусиллями Менедеса французи відігралися. Вивів південноамериканців вперед Клаудіньо на 8-й хвилині. На 25-й хвилині рахунок знову став рівним – забив Туре. Останнє слово залишилося за аргентинцями – на 37-й хвилині Аррієта оформив дубль.

Чемпіонат світу з футзалу 2024. 1/2 фіналу

Аргентина – Франція – 3:2

Голи: Аррієта, 3, 37, Клаудіньо, 8 – Менедес, 6, Туре, 25

Збірна Аргентини вдруге поспіль зіграє у фіналі ЧС. У 2021 році вона програли Португалії 1:2. Цього разу аргентинці протистоятимуть Бразилії. Вирішальний матч турніру пройде 6 жовтня (початок - 18:00). У цей же день о 15:30, розпочнеться поєдинок за бронзу - між збірними України та Франції.

Джерело: sport.ua