Новини

18.10.2022

З’ЯВИЛАСЬ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВРУЧЕННЯ ПІДОЗРИ ВІЦЕПРЕЗИДЕНТУ УАФЯк повідомила, посилаючись на своє джерело, Tribuna.com, генеральному секретарю та віце-президенту УАФ Юрію Запісоцькому вручили підозру при перетині кордону між Польщею та Україною. Про це йдеться у матеріалі Богдана Скрипника на цьому інтернет-ресурсі.


Правоохоронці зупинили чиновника УАФ на пункті пропуску «Рава-Руська».


Tribuna.com наразі з'ясовує, по якій саме справі вручена підозра, однак відомо, що вона стосується його роботи в УАФ. Сам Запісоцький відмовився надавати коментарі щодо ситуації.


Віце-президент УАФ Олег Протасов повідомив, що Запісоцький пізніше перетнув кордон у складі офіційної делегації в УЄФА.


Нагадаємо, у 2018 році правоохоронні органи відкрили декілька справ щодо керівництва УАФ.


Головне слідче управління Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора розслідує «можливі зловживання збоку керівництва федерації футболу, спрямовані на розкрадання бюджетних коштів, виділених у 2017 році на бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», на загальну суму 270 млн грн».


Також НАБУ скерувало в Нацполіцію ще одну справу «за фактом можливого зловживання службовим становищем особами законодавчої та виконавчої гілок влади, підприємств комунальної та приватної власності, а також федерації футболу шляхом закупівлі за завищеними цінами робіт із будівництва футбольних полів зі штучним покриттям за кошти державного та місцевих бюджетів».


Джерело: tribuna.com

Інші Новини