21.04.2024

«ЗВЯГЕЛЬ» ВПЕВНЕНО ПЕРЕМАГАЄ «КАРПАТИ-2»

21 квітня у Звягелі, на стадіоні «Авангард», зустрічалися ПФК «Звягель» та «Карпати-2». До цього поєдинку підопічні Романа Гнатіва сім турів поспіль не знали, що таке поразка. А господарям поля напередодні гри представили нового керманича - Юрія Вірта.

Щодо самого поєдинку, то львів’яни активно його розпочали і могли першими відкривати рахунок, але нападник Вадим Сидун поцілив у поперечину. А от господарі поля своєї нагоди не змарнували. Скориставшись невпевненістю гравців «Карпат-2» в середині поля та в обороні, Джордж Льюїс з близької відстані влучно поцілив у дальній кут воріт. 1:0. Минуло п’ять хвилин і господарі подвоїли рахунок. Знову втратили концентрацію в обороні «леви» і Ян Морговський на замаху забрав Артема Копила та пробив попід руки Назару Домчаку.

По перерві підопічні Юрія Вірта контролювали гру і впевнено довели її до перемоги 2:0.

«Карпати-2» грали у такому складі: Домчак, Копил, Киричок, Ломницький, Катрич, Гудзінський (Бойченюк,72), Тлумак (Івасій,72), Дебич (Резнік46), Іродовський (Абрамчук,56), Шах, Сидун.