21.10.2021

ЗОРЯ ЗДОБУВАЄ ПЕРШУ ДЛЯ УКРАЇНИ ПЕРЕМОГУ В ЄВРОКУБКАХ

У матчі 3 туру Ліги конференцій луганська Зоря на виїзді зустрічалася з софійським ЦСКА (Болгарія). До цього матчу український клуб підходив з двома поразками в пасиві, натомість у болгар було одне залікове очко, здобуте в попередньому турі у грі з Буде-Глімт. Норвежці, до слова, у попередній часовий слот сенсаційно не залишили жодних шансів римській Ромі, перегравши її на власному полі з принизливими 6:1.

Перший тайм українсько-болгарського протистояння був не надто видовищним, на середину тайму статистика свідчила: луганці роблять менше, ніж один точний пас за хвилину ігрового часу. На перерву команди пішли за нулів на табло. Натомість в другому таймі глядачі гол таки побачили. Український клуб діяв вже активніше, за що й був винагороджений доволі швидко: вже на 58 хвилині Аллах'яр Сайядманеш відзначився з передачі Ігоря Снурніцина.

Більше голів забито не було, мінімальна перемога Зорі, яка ще залишає шанси на боротьбу за плей-оф. Однак потрібно набирати у другому колі, щонайменше, 6 очок.