23.05.2024

ЗНОВУ ФІАСКО: ЮНІ УКРАЇНСЬКІ ФУТБОЛІСТИ ВДРУГЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ НА ЄВРО

Юнацька збірна України з футболу програла другий матч на чемпіонаті Європи-2024. Українці поступилися лідеру групи Чехії - 1:3.

Євро-2024 Україна U17 розпочала з мінімальної поразки від Сербії (0:1). А відтак матч проти Чехії ставав одним з вирішальних: у разі програшу, а також перемоги Сербії над Кіпром "синьо-жовті" достроково втрачали б шанси на вихід у плей-оф.

Чехія розпочала чемпіонат Європи розгромною перемогою над Кіпром (5:0). І на 99% гарантувала собі вихід у плей-оф за підсумками матчу проти України.

Як і у поєдинку проти Сербії, українці пропустили м'яч вже на старті зустрічі. Цього разу на 12-й хвилині: чехи заробили пенальті після того, як м'яч влучив у руку захисникові Кирила Дігтяря. 11-метровий реалізував Лукас Моудри.

До кінця першого тайму Україна могла пропустити вдруге. На 31-й хвилині удару завдав форвард Матей Квачек, однак голкіпер "синьо-жовтих" Назар Макаренко зміг відбити м'яча ногою.

Після перерви Макаренко вдруге врятував Україну від пропущеного голу. Причому голкіпер знову не дав забити Квачеку.

І все ж Чехія змогла подвоїти рахунок. У наступній же атаці простріл з флангу замкнув Онджей Пенкса - 2:0.

Останні 25 хвилин матч Україна - Чехія догравався з іншим головним арбітром. Мохаммеда Аль-Емара замінили через ушкодження литкового м'яза, замість нього допрацьовувати гру вийшов резервний суддя Анте Чуліна.

У підсумку Україна програла 1:3 - Пенкса оформив дубль на 88-й хвилині. А вже у компенсований час українці скоротили відставання завдяки реалізованому пенальті Дігтярем.

Євро U17. Другий тур

Україна U17 - Чехія U17 1:3

Голи: Дігтярь, 90+4 — Моудри, 12, Пенкса, 61, 88

Україна достроково вилетить з чемпіонату Європи у разі, якщо Кіпр не обіграє Сербію (початок о 20:30 за київського часу). Якщо ж поєдинок закінчиться перемогою кіпріотів, тоді долю другого місця в групі може визначити третій тур, у якому українці гратимуть проти Кіпру.