Новини

17.10.2022

ЖУРНАЛІСТІВ КЛИЧУТЬ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЮ – ПРО «СВАВІЛЛЯ, ВОШЕЙ, ГНИД І ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАН»На офіційній сторінці футбольного клубу «Рух» у Фейсбуку опубліковане звернення Григорія Козловського до українських журналістів із закликом завітати на пресконференцію, щоб обговорити гострі проблеми вітчизняного футболу: 


«Хочу зробити велику пресконференцію і поговорити про те свавілля, яке відбувається в українському футболі. Давайте називати отих бабаїв, отих сволочів, які засіли в УАФ, які довели до такого плачевного стану наш футбол. Усім керівникам УАФ велике вітання. Що б ви не робили, як ті вужі на сковорідці, час змін настав.


Запрошую всіх журналістів – якщо не ви, тоді я не знаю, хто буде спасати наш футбол. Вам потрібно піднімати маси на цю революцію. Революцію футбольну. Ми вже пережили три таких Майдани, тепер пора робити і футбольний Майдан. Як казав Тарас Шевченко, що може бути гірше за московські воші – це українські гниди. Тому поговоримо про тих українських гнид, які п'ють нам кров».


Повне відео звернення можна переглянути ТУТ

Інші Новини