29.11.2023

ЖОВТО-ЧОРНІ ПЕРЕМОГЛИ В ЮНАЦЬКІЙ ЛІЗІ УЄФА, АЛЕ ПОКИДАЮТЬ ТУРНІР

«Рух» U-19 у Данії зіграв матч-відповідь Юнацької ліги УЄФА проти "Мідтьюлланна". У першій грі, нагадаємо, "жовто-чорні" поступилиь з розгромним рахунком 0:4.

Від середини першого тайму рухівці грали у більшості - на 23-ій хвилині Ліндекільде отримав пряму червону. А відкрили рахунок гравці юнацької команди "Руху" під завісу поєдинку - на 90+2 хвилині, коли відзначився Віталій Холод. За сумою двоматчевого протистояння львівський клуб покидає Юнацьку лігу УЄФА.

Нагадаємо, українська команда стартувала в єврокубку з перемоги над "Сараєво". У матчі-відповіді на виїзді "жовто-чорні" здолали суперника - 3:1.

«Мідтьюлланн» U-19 (Гернінг, Данія) – «Рух» U-19 (Львів, Україна) 0:1 (4:1 - за сумою двох матчів)

Гол: Холод, 90+2

Попередження: Бойко, 53

Вилучення: Ліндекільде, 23 (пряма червона)

«Рух» U-19: Ванівський, Поповський, Холод, Турко, Кітела, Бойко, О. Федор, Денисов (Штокал, 87), Квас, Касарда (Шайда, 87), Панченко (Коваль, 88)