18.12.2023

ЖИРОНА ЗНОВУ ПЕРША В ЛА ЛІЗІ! ДОВБИК ОФОРМИВ ДУБЛЬ У ВОРОТА АЛАВЕСА

"Жирона" здобула розгромну перемогу над "Алавесом" в матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії - 3:0.

Український нападник Артем Довбик записав до свого рахунку дубль у поєдинку. Тепер на рахунку футболіста з України 10 голів у нинішньому сезоні Ла Ліги.

Довбик відзначився на 23-й хвилині матчу. Другий гол на 42-ій хвилині забив Крістіан Порту. На 59-й хвилині Артем реалізував пенальті, оформивши дубль.

Таким чином, Артем Довбик вийшов на друге місце у переліку бомбардирів поточного сезону в Ла Лізі. Українець обігнав форварда «Атлетіко» Антуан Грізманна (9 голів). 10 голів також має у своєму доробку форвард «Хетафе» Борха Майораль, але в нього менше асистів - 1 проти 4 у Артема. Лідирує у списку наразі хавбек «Реала» Джуд Беллінґем - 13 голів.

Варто відзначити, що 26-річний український нападник є 8-м у рейтингу гравців, які швидше за інших забили 10 голів у Ла Лізі у 21-му сторіччі.