30.06.2023

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ - У ФІНАЛІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГОР-2023

Жіноча збірна України з пляжного футболу вийшла у фінал Європейських ігор-2023 у Кракові. У першому матчі плей-оф "синьо-жовті" переграли Португалію.

Єдиний гол першого періоду провели українки. Рахунок вже на четвертій хвилині відкрила Ірина Дубицька, забивши свій дебютний м'яч на турнірі.

Португалія відновила паритет на старті другої 12-ї хвилинки. Проте вже незабаром Юлія Костюк скористалася помилкою голкіперки суперниць і забила ударом у порожні ворота.

Єдиним голом у третьому періоді відзначилася Марія Тихонова, яка за п'ять хвилин до закінчення матчу прямим ударом зі стандарту пробила воротарку. Підсумок зустрічі — 3:1.

Португалія — Україна — 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

У фіналі в суботу, 1 липня, українки гратимуть із сильнішою командою в парі Польщі та Іспанії. Їхній матч стартує о 20:00 за київським часом.