08.10.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ ВДРУГЕ ПЕРЕМОГЛА НОРВЕГІЮ У ВІДБОРІ ЧС-2025

Фото beachsoccer.com

Сьогодні, 8 жовтня, збірна України з пляжного футболу провела свій третій поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Після перемоги у групі F над Норвегією (8:2) і поразки від Польщі (1:8) збірній України з пляжного футболу ще раз довелося зійтися з норвежцями. Річ у тім, що після відмови перед турніром від участі у ньому збірних Румунії і Туреччини в кількох групах залишилося по три команди. Тож заради справедливості при визначенні учасників плей-оф організатори вирішили провести додаткові стикові матчі між збірними, що посіли у цих групах другі та треті місця.

Тому підопічні Миколи Костенка зіграли сьогодні з Норвегією. У першому періоді вже на 3-й хвилині Іван Глуцький відкрив рахунок, а у другому на 14-й подвоїв його ударом зі стандарту. Коли ж на 19-й хвилині Тимофій Листопад втретє розписався у воротах норвежців, здавалося, що проблем у синьо-жовтих не виникне. Однак ще до другої перерви Ріснагер та Паулос скоротили відставання своєї команди до мінімуму - 3:2.

Утім, на початку заключної 12-хвилинки Андрій Пашко на лівому фланзі накрутив опонента і влучно пробив у дальній кут. Коли ж Ігор Левченко на 28-й хвилині реалізував стандарт, доля матчу фактично визначилася. Далі настав час Андрія Борсука, який теж відмінно поцілив у ворота зі штрафного й поставив крапку у зустрічі.

Отже, 6:2 - перемога збірної України, яка тепер чекає на суперника в плей-оф.

Відбір ЧС-2025. Європейська кваліфікація. Група F

Україна - Норвегія - 6:2

Голи: Глуцький (3, 14), Листопад (19), Пашко (26), І. Левченко (28), А. Борсук (29) - Рісангер (21), Паулос (21).

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Норвегія: Бреккен, Ага, Хага, Геллебаст, Лі, Рісангер, Паулос, Голанд, Бідро, Гаре, Лі Пак, Кандал.

Попередження: А. Борсук (21), І. Левченко (36) - Гаре (29), Геллебаст (34).

За підсумками групового раунду до 1/8 фіналу виходять найкращі 16 команд - перші-другі з кожної групи й чотири найкращі треті.

Переможці в плей-оф створять дві групи, по дві найкращі команди з яких отримають перепустки на ЧС-2025. В останній день змагань учасники відбору зіграють стикові матчі за розподіл місць на турнірі.

Матчі 1/8 фіналу, другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 9-13 жовтня.

Нагадаємо, наступна світова першість із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.

Джерело: uaf.ua