16.11.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМОГЛА «ЛЕХІЮ» У «СЕКРЕТНОМУ» СПАРИНГУ

Сьогодні національна збірна України з футболу зіграла товариський поєдинок проти "Лехії" з Гданська і перемогла з рахунком 2:0.

Українська збірна забила по голу в кожному таймі. На 24-й хвилині Олександр Піхальонок відкрив рахунок у матчі для збірної України. Після перерви, на 58-й хвилині, Єгор Назарина подвоїв перевагу "синьо-жовтих".

Товариський матч 16 листопада 2023

Україна – "Лехія" Гданськ – 2:0

Голи: Піхальонок, 28, Назарина, 58

Стартовий склад "Лехії" Гданськ: Сарнавський, Бугай, Чіндріс, Бжек, Калагур, Желізко, Капіч, Сезонєнко, Мена, Зявінскі, Хлань.

Як відомо, збірна України готується до вирішального матчу відбору на Євро-2024 проти Італії, який пройде 20 листопада у німецькому Леверкузені. Частиною підготовки до цієї гри став спаринг проти "Лехії". Поєдинок у Гданську стартував о 17:00 за київським часом. Гра відбулася за зачиненими дверима без присутності журналістів та уболівальників. Трансляції теж не було. Матч пройшов на Polsat Plus Arena, яку побудували до Євро-2012.