26.05.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМАГАЄ КАТАР

26 травня, завершився чемпіонат світу серед школярів, який проходив у китайському місті Даляні. У матчі за 9 місце збірна України у надважкому поєдинку здолала збірну Катару 2:1. Поступаючись по ходу гри підопічні Тараса Павліша проявили характер і забили два м’ячі.

Наприкінці першого тайму свої бомбардирські та лідерські якості проявив Данило Пилипчук. Він вчасно відгукнувся на передачу Ігоря Грибеника і влучно пробив. Для Пилипчука це був шостий м’яч у шести матчах. А наприкінці другого тайму переможний м’яч у ворота катарської команди забив Грибеник. У підсумку перемога українців 2:1.

Склад команди у цій грі був наступним: Домчак, Кокодиняк, Черненко, Грабовенський, Комарениць, Малиш, Резнік, Дмитришин (Орошкевич, 65), Грибеник, Смаглій, Пилипчук (Максимчук,76).

Загалом збірна України провела шість матчів: 5 перемог та 1 поразка.