12.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ ГРАЄ ВНІЧИЮ З НІМЕЧЧИНОЮ В ПЕРШОМУ МАТЧІ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ СЕРГІЯ РЕБРОВА

Збірна України з футболу зіграла внічию в товариському матчі з Німеччиною.

Гра стала особливою для обох національних команд: збірна Німеччини провела свій 1000-й матч в історії, а "синьо-жовті" зіграли перший поєдинок під керівництвом нового головного тренера - Сергія Реброва.

У Бремені рахунок досить швидко відкрили господарі: на 6-йі хвилині після удару Вольфа м'яч рикошетом залетів у ворота від Фюлькруга. Українці змогли зрівняти завдяки контратаці через 12 хвилин: Тимчик віддав передачу в центр на Циганкова, який змістився та вдало пробив у дальній кут. Взяття воріт спершу скасували через офсайд, проте ВАР показав, що Віктор не перебував у положенні поза грою.

Зовсім скоро збірна України вийшла вперед у грі. Тимчик прострілив з флангу на Мудрика. Після удару українського півзахисника "Челсі" м'яч рикошетом від Рюдігера влетів у сітку воріт - 2:1. Втретє підопічні Реброва забили на старті другого тайму. Артем Довбик, скориставшись помилкою оборони суперника, відібрав м'яч у захисника, віддав на Циганкова, який оформив дубль. Німці змогли скоротити відставання на 82-ій хвилині - відзначився Гаверц, який з'явився на полі після перерви. А вже у компенсований час Кмміх реалізував пенальті, встановивши фінальний результат - 3:3.

Товариський матч

Німеччина - Україна - 3:3

Голи: Фюллькруг, 6; Гаверц, 82, Кімміх, 90+1 (пен.) - Циганков, 18, 56; Рюдігер, 23, автогол

Німеччина (стартовий склад):  Трапп, Рюдігер, Гінтер, Шлоттербек, Раум, Кімміх, Горецка, Вольф, Сане, Фюлькруг, Брандт

Україна (стартовий склад): Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Судаков, Ярмоленко, Циганков, Мудрик, Довбик