14.07.2024

ЗБІРНА ІСПАНІЇ - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ФУТБОЛУ

Збірна Іспанії стала переможцем Євро-2024 з футболу. У фінальному матчі континентального форуму команда Луїса де ла Фуенте обіграла Англію.

Перший тайм фіналу Євро-2024 минув без голів. Зате одразу на старті другої половини зустрічі іспанці вийшли вперед - забитим м'ячем відзначився Ніко Вільямс, якого вивів під вирішальний удар Ламін Ямаль. На 73-ій хвилині точного удару у ворота "Фурії Рохи" завдав Коул Палмер через 3 хвилини після виходу на поле - 1:1.

Вирішальний гол у поєдинку забив Мікель Оярсабаль - гравець випередив оборону Англії та переграв Пікфорда.

Євро-2024. Фінал

Іспанія — Англія 2:1

Голи: Вільямс, 47, Оярсабаль, 86 — Палмер, 73

Варто відзначити, що збірна Іспанії випередила Німеччину, одноосібно ставши найтитулованішою національною командою в історії чемпіонатів Європи. Іспанці вчетверте виграли континентальну першість.