26.05.2024

ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ ЗАВЕРШИЛА ВИСТУПИ НА ЄВРО ПЕРЕМОГОЮ НАД КІПРОМ

Третій матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2007 року народження).

Після двох поразок, від Сербії (0:1) та Чехії (1:3), підопічні Юрія Мороза втратили шанси вийти з групи до чвертьфіналу, тому в поєдинку з господарями, які також на той момент не здобули очок, ішлося лише про престиж.

Гра в Ларнаці розпочалася з володіння "синьо-жовтими" м’ячем. Поступово наша команда почала бити по воротах, зокрема небезпечною була спроба Богданова, також головою в площину пробив Редушко.

На 30-й хвилині Баршак здорово закинув із глибини, а Богданов реалізував вихід сам на сам із кіпером, відкривши рахунок. До перерви Дмитро не використав ще декілька моментів, а кіпріоти відповіли своїми двома непоганими ударами.

На початку другого тайму Денисов заробив пенальті, який реалізував Богданов. Синьо-жовті могли збільшувати свою перевагу, зокрема перевірили кіпера Редушко, Вакулюк, Люсін. У підсумку наша команда перемогла — 2:0, завершивши турнір на третій сходинці в групі.