13.03.2022

ЯРМОЛЕНКО ЗАБИВАЄ ЗА ВЕСТ-ГЕМ І НЕ СТРИМУЄ ЕМОЦІЙ

Щойно в чемпіонаті АПЛ (Англійської прем'єр-ліги) завершився календарний матч 29-го туру. Лондонський "Вест Гем Юнайтед" вдома переміг бірмінґемську "Астон Віллу" - 2:1. Перший гол лондонців у ворота "вілли" на рахунку українця Андрія Ярмоленка.

Після класного голу, Андрій клякнув на коліна і заплакав. Адже його рідне місто Чернігів практично наполовину знищене від бомбардувань москальських орків...

Символічно, що Андрій відзначився голом саме зараз, у скрутні хвилини для України загалом та Чернігова зокрема. До цього, він тривалий період часу не міг вразити ворота суперників "молотобійців". Таке прізвисько має "Вест Гем" на Туманному Альбіоні (Англія).

Нагадаємо, що у перші дні масштабної російсько-української війни Ярмоленко перерахував на потреби ЗСУ 3 мільйони гривень. Гідний вчинок, гідної людини