02.12.2022

«ВОРСКЛА» – ВОЛОДАР КУБКА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК

Полтавська «Ворскла» у фінальному поєдинку розіграшу Кубка України-2021/2022 серед жінок здолала ковалівський «Колос».

Фінальний матч Кубку України сезону-2021/2022 відбувся у Києві, на стадіоні «Лівий берег». У протистоянні за трофей зустрічалися полтавська «Ворскла», яка втретє поспіль вийшла до фіналу змагань (щоправда, у сезонах 2019/2020 та 2020/2021 команда у підсумку здобувала кубок під назвою «Житлобуд-2») та ковалівський «Колос». Підопічні Людмили Покотило вперше у своїй недовгій історії дісталися такої стадії турніру.

Кубок України серед жіночих команд-2021/2022. Фінал

«Ворскла» (Полтава) - «Колос» (Ковалівка) - 2:0 (2:0)

Голи: Калініна (2), Котик (18).

«Ворскла» (стартовий склад): Самсон, Корсун, Котяш, Котик, Подольська, Петрик, Осіпян, Андрухів, Калініна (к), Радіонова, Кравчук.

Запасні: Герасимчук, Бондарчук, Чувилка, Забитівська, Андрущак.

Тренер: Наталія Зінченко.

«Колос» (стартовий склад): Саніна, Вороніна, Давиденко, Куп'як, Іванішин, Андруш, Ю. Ковальчук, Кульмагамбетова, Н. Ковальчук, Майбородіна, Сербук.

Запасні: Дуднік, Краснобородько, Панцулая, Січкаренко.

Тренер: Людмила Покотило.

Попередження: Петрик (87).

Арбітр: Наталія Мамчур (Рівне).

2 грудня. Київ. Стадіон «Лівий берег». Без глядачів.

Полтавчанки розпочали поєдинок ударно. Вже на 2-й хвилині Яна Калініна виконала навіс з правого флангу, але м'яч прошмигнув повз воротаря суперниць прямісінько у дальній кут воріт.

На 18-й хвилині «Ворскла» подвоїла свою перевагу. Яна Котик після навісу у штрафний майданчик другим темпом зуміла проштовхнути м'яч у сітку воріт.

У середині другого тайму «Колос» мав реальну нагоду скоротити відставння, однак Беата Амбруш не змогла переграти Катерину Самсон з 11-метрової позначки.

У підсумку - 2:0 на користь «Ворскли», яка стала володарем Кубку України-2021/2022.

Джерело: uaf.ua