02.05.2024

ВИЗНАЧИВСЯ ОСТАННІЙ СУПЕРНИК ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ У ГРУПІ НА ІГРАХ В ПАРИЖІ

Визначився останній суперник олімпійської збірної України з футболу на груповому етапі Ігор-2024 у Парижі. Ним стала збірна Іраку.

У 2023 році Україна вперше в історії відібралася на Олімпіаду з футболу. Сталося це завдяки виступу на чемпіонаті Європи-2023, де команда дійшла до півфіналу.

За підсумками жеребкування групового етапу чоловічого футбольного турніру Олімпіади-2024 Україна дізналась двох суперників із трьох - ними стали команди Аргентини та Марокко. Натомість третій опонент визначався на Кубку Азії U23.

До групи України потрапляла третя команда за підсумками Кубка Азії, тобто переможець матчу за третє місце на турнірі. У поєдинку за "бронзу" зустрілись збірні Іраку та Індонезії, які у півфіналі програли Японії (0:2) та Узбекистану (0:2) відповідно.

Основний час матчу між Іраком та Індонезією завершився унічию - 1:1. Натомість у додатковий час нападник Іраку Алі Ясім забив на 96-й хвилині, цей гол зрештою виявився вирішальним - 2:1.

Таким чином, останнім суперником України у групі В на Олімпіаді-2024 стала збірна Іраку. Саме проти іракців команда Руслана Ротаня зіграє у першому матчі на турнірі 24 липня.

Переможець Кубка Азії U23 потрапить у групу D, фіналіст - у групу С. Фінальний матч між Японією та Узбекистаном відбудеться 3 травня.

30 липня (вівторок), 18:00. Україна – Аргентина

До стадії плей-оф пройдуть дві найкращі команди з групи. У чвертьфіналі команди групи B (де грає Україна) потраплять на команди з групи А.

Футбольний турнір на Олімпіаді-2024 відбудеться з 24 липня до 9 серпня.

Заявка збірних на олімпійському турнірі з футболу складатиме 18 гравців (вік народження - 1 січня 2001 року). При цьому дозволено мати у заявці трьох футболістів, вік яких перевищує вказаний.