12.03.2024

ВИЗНАЧИЛИСЯ ЧЕРГОВІ ЧВЕРТЬФІНАЛІСТИ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ-2023/24

У Лізі чемпіонів завершились чергові матчі 1/8 фіналу. Поєдинки-відповіді 12-го березня зіграли "Барселона", "Наполі", "Арсенал" і "Порту".

Нагадаємо, участь в 1/4 фіналу найпрестижнішого клубного єврокубка вже гарантували собі "Манчестер Сіті", "Реал", "Баварія" та "ПСЖ".

Путівку до чвертьфіналу здобули каталонці. Підопічні Хаві Ернандеса на власному полі "Олімпійського стадіону" впевнено обіграли "Наполі". У першому таймі "Барселона" забила два голи продовж двох хвилин: відзначилися Лопес і Канселу. У середині першої половини гри "Наполі" відквитав один м'яч, але пізніше, під завісу поєдинку, крапку в протистоянні поставив Роберт Левандовські - 3:1.

"Барселона" - "Наполі" 3:1 (4:2 - за підсумками двох матчів)

Голи: Лопес 15, Канселу 17, Левандовські 83 - Ррахмані 30

В паралельному матчі, до чвертьфіналу кваліфікувався лондонський "Арсенал". "Каноніри" мінімально перемогли в основний час, тож за підсумками двоматчевого протистояння рахунок зрівнявся. В овертаймі команди голів не забивали, тож чвертьфіналіста визначила серія пенальті, в якій голкіпер "Арсеналу" Рая відбив два удари.

"Арсенал" - "Порту" - 1:0 (1:1 за підсумками двох матчів), 4:2 по пенальті)

До слова, українець Олександр Зінченко з'явився на полі на початку другого овертайму, змінивши Якоба Ківйора.