29.03.2024

ВІДОМІ ПІВФІНАЛІСТКИ ЖІНОЧОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Визначилися півфіналістки жіночої Ліги чемпіонів з футболу. Хто ж зіграє за місце у фіналі?

Після перших чвертьфінальних поєдинків найбільшу перевагу мали чемпіонки Англії - 3:0 на виїзді проти "Аякса". Натомість у трьох інших парах переможниці перших матчів - "Барселона", "Ліон" та ПСЖ - мали мінімальну перевагу в один гол.

Жіноча Ліга чемпіонів

1/4-та фіналу. 1-ші матчі

"Аякс" (Нідерланди) – "Челсі" (Англія) – 0:3

"Бенфіка" (Португалія) – "Ліон" (Франція) – 1:2

"Геккен" (Швеція) – "ПСЖ" (Франція) – 1:2

"Бранн" (Норвегія) – "Барселона" (Іспанія) – 1:2

У матчі-відповіді "Челсі" звів домашній матч з "Аяксом" до нічиєї - 1:1. За сумою двох матчів лондонки дісталися п'ятого півфіналу Ліги чемпіонів в історії клубу.

"Ліон" на своєму полі остаточно зняв питання в парі з "Бенфікою" в другому таймі - 4:1. Рекордсменки турніру здобули вже третю розгромну перемогу в сезоні Ліги чемпіонів.

Чинні чемпіонки з "Барселони" вибили з турніру норвезький "Бранн" - 3:1 на своєму полі та 5:2 за сумою двоматчевого протистояння.

"ПСЖ" не мав удома проблем зі шведським "Геккеном" - 3:0. За сумою двох матчів - 5:1.

1/4-та фіналу. Матчі-відповіді

"Ліон" – "Бенфіка" - 4:1

"Челсі" – "Аякс" - 1:1

"Барселона" – "Бранн" - 3:1

"ПСЖ" – "Геккен" - 3:0

Півфінальні пари Ліги чемпіонів 2023/24

"Барселона" (Іспанія) - "Челсі" (Англія)

Команди вдруге поспіль зустрінуться у півфіналі Ліги чемпіонів. Історія очних зустрічей - 2:0 на користь "Барселони" за однієї нічиєї.

"Ліон" (Франція) - ПСЖ (Франція)

Повторення французького дербі у фіналі 2017 року. В особистих зустрічах Ліги чемпіонів - 6:2 на користь "Ліона" за двох нічиїх.

Перші півфінали: 20-21 квітня. Матчі-відповіді півфіналів: 27-28 квітня

Фінал: 25 травня (Більбао, Іспанія)