21.10.2023

ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА "КАРПАТ" У БУЧІ

Львівські "Карпати" провели виїзний поєдинок проти "Ниви" з Бузової в рамках 13-го туру Першої ліги.

"Нива" Б - найближчий переслідувач "зелено-білих" у групі А. У разі перемоги над новачком Першої ліги "Карпати" збільшили б свій відрив на 11 очків. Нагадаємо, що в першому колі львів'яни на власному полі не змогли переграти "Ниву" (1:1), пропустивши на останніх хвилинах гри.

"Карпати" змогли відзначитись у ворота суперника наприкінці першого тайму - щоправда з порушенням правил. У компенсований час Полегенько навісив з правого флангу, бразильський нападник Іґор Невес спробував пробити у падінні, проте по м'ячу не влучив. На підбиранні натомість вдало зіграв Чех, потужно вдариви. М'яч зрештою відлетів до Костенка, який вразив ціль. Рефері підняв прапорець, звфіксувавши офсайд.

Забити єдиний і переможний м'яч у ворота господарів підопічним Мирона Маркевича вдалося на 61-ій хвилині. Олександр Мизюк перехопив пас неподалік власного штрафного майданчика, Полегенько підхопив м'яч, обігрався із Костенком на правому фланзі, і вивів на ударну позицію Амбросія Чачуа. Капітан уникнув офсайду, правильно оцінив ситуацію і пробив у ближній кут – 0:1.

Під завісу матчу обидві команди втратили своїх гравців. Спершу друге попередження отримав Шалфєєв, а у компенсований час з поля через вилучення пішов Тимофій Сухар.

Перша ліга. 13-й тур

“Нива” (Бузова) – “Карпати” (Львів) - 0:1

Гол: Чачуа, 61.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Сухар, Полегенько, Чех (Демченко, 78), Рябов, Костенко (Равлик, 72), Підлепенець (Картушов, 90), Чачуа, Іґор Невес (Клименко, 90).

Звитяга дозволила "Карпатам" збільшити відрив від бузівського колективу. Тепер у "зелено-білих" 33 пункти, у бузівчан – 22. У наступному турі "Карпати" вдома прийматимуть харківський "Металіст". Поєдинок відбудеться у неділю, 29 жовтня, о 12:00.