Новини

21.06.2022

УПЛ ГРАТИМУТЬ У ЛЬВОВІ, УЖГОРОДІ ТА КИЄВІ - ЗМІ

Наступний чемпіонат УПЛ, за повідомленням журналіста Ігоря Бурбаса, стартуватиме у трьох містах - Києві, Львові та Ужгороді. Перелік міст не остаточний, адже з часом, в залежності від деокупації територій та віддаленості лінії фронту, географія змагань розширюватиметься. Також «Верес» найближчим часом планує ввести в експлуатацію свій стадіон і отримати дозвіл грати на ньому.


Формат УПЛ, що розглядається на цей момент, класичний - це 16 команд, 2 кола. Турнірна таблиця монолітна. Без розподілу на групи. Такий варіант теж розглядався на останньому засіданні, але не був підтриманий жодним з клубів. Позиція така, що кожен має зіграти з кожним, аби не було суперечок щодо справедливості і легітимності проведення змагань.


Але при жеребкуванні календаря дійсно буде враховуваний територіальний принцип. Тобто в першому колі між собою окремо зустрінуться ті, хто базуватимуться в Києві і окремо ті, що на заході. А у другому колі усе одно мають дограти решту між собою.


На поточний момент команди обрали такі дислокації проведення домашніх матчів:


У Києві планують грати: «Динамо», «Зоря», «Чорноморець», «Кривбас», «Колос», «Інгулець», «Олександрія», «Металіст 1925», «Ворскла», «Металіст»


У Львові: «Рух», «Львів», «Шахтар»


В Ужгороді: «Минай», «Дніпро-1»
Знову ж таки усе поки відносно і не остаточно. Так «Зоря» і «Ворскла» можуть перекочувати на захід, аби зручніше було пересуватися між єврокубковими матчами. Так само «Динамо» посеред виступів в Європі може інколи грати виїзні поєдинки із західним пулом команд.Інші Новини