27.10.2022

УНИКНУТИ ГАНЬБИ НЕ ВДАЛОСЯ – «ДИНАМО» БЕЗ ЄВРОКУБКОВОЇ ВЕСНИ

«АЕК» та «Динамо» протистояли сьогодні у кіпрській Ларнаці у боротьбі за Лігу конференцій. При цьому господарів цілком задовольняла нічия, а киянам для продовження конкуренції потрібна була тільки перемога.

«АЕК» (Ларнака, Кіпр) – «Динамо» (Київ, Україна) – 3:3 (1:1)

Голи: Альтман, 26, 72; Лопеш, 53 – Ванат, 45+1; Гармаш, 82, 90+2

У середині першого тайму «АЕК» забив киянам ефектний гол – після передачі з правого флангу Альтман «боковими ножицями» увігнав м’яч у сітку. Надію на позитивний результат для «динамівців» приніс «гол у роздягальню», який забив Ванат після передачі Буяльського. Та невдовзі після перерви кіпріоти знову вийшли вперед – результативним ударом головою у стрибку відзначився Лопеш. Більше того, згодом Альтман точним ударом у дальній нижній кут оформив дубль. До честі гостей, вони не полишали спроб змінити хід гри і незабаром скоротили відставання до мінімуму – після пасу від Тимчика влучно пробив головою Гармаш. Хоча часу залишалося не надто багато, але зуміли гості й зрівняти рахунок - Гармаш знову виграв верхову боротьбу. У підсумку нічия 3:3. Її не достатньо, щоб підопічні Мірчі Луческу навесні продовжили боротьбу у єврокубку - у Лігу конференцій перейде «АЕК».

Дуже драматичним видався інший матч групи, де зустрілися «Фенербахче» та «Ренн». Зустріч також завершилася внічию 3:3 при тому, що за її ходом французи вели в рахунку 3:0.

Турнірне становище у групі B після 5 турів: 1. «Фенербахче» - 11 2. «Ренн» - 11, 3. «АЕК» - 4, 4. «Динамо» - 1