23.03.2024

УКРАЇНСЬКІ ЮНАКИ ВПЕВНЕНО ДОЛАЮТЬ ЛАТВІЮ В ЕЛІТ-РАУНДІ ВІДБОРУ ЄВРО-2024

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19).

"Синьо-жовті" успішно стартували в групі, обігравши господарів міні-турніру, македонців, - 2:0. Сьогодні в Скоп’є наша команда протистояла одноліткам із Латвії.

У першому таймі українці зіштовхнулися із серйозним опором суперників. На початку неточним ударом відзначився Пономаренко, на 18-й хвилині на ударній позиції опинився Евелонс, але Крапивцов виручив. "Синьо-жовті" відповіли новим ударом Пономаренка, який заблокували останньої миті. Згодом із лінії штрафного перевірив кіпера Синчук.

На 34-й хвилині наша команда повела в рахунку - після закидання Маткевича вперед Пономаренко змістився в центр і влучно пробив у лівий нижній кут воріт. Надалі нагоди забити мали Кревсун, Синчук і Гаджиєв, у латвійців можна пригадати удар Ямонтса в площину.

На початку другого тайму Маткевич іздалеку перевірив кіпера. На 60-й хвилині перевагу синьо-жовтих подвоїв Пономаренко, реалізувавши пенальті, який сам же й заробив. Наприкінці матчу латвійці могли скоротити відставання, але нашу команду виручила стійка. Потім міг забивати Тутєров, але не реалізував вихід віч-на-віч із кіпером.

На 89-й хвилині Тутєров скористався закиданням від Ващенка, увійшов до штрафного й забив третій гол збірної України. Тож підопічні Дмитра Михайленка відсвяткували перемогу - 3:0. Заключний поєдинок еліт-раунду наші хлопці проведуть 26 березня проти Швейцарії. Для здобуття першої сходинки в групі й путівки на Євро українцям буде достатньо нічиєї.

Євро-2024 (U-19). Еліт-раунд відбору. Група 7

20.03.2024

Північна Македонія - Україна - 0:2

Швейцарія - Латвія - 1:0

23.03.2024

Україна (U-19) - Латвія (U-19) - 3:0 (1:0)

Голи: Пономаренко (34, 60, з пенальті), Тутєров (89).

Україна (U-19): Крапивцов, Гусєв, Мельниченко, Єрмачков, Дрозд (Стрюков, 90), Кревсун (Шевченко, 90), Ващенко, Гаджиєв (Цуканов, 67), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 74), Маткевич (Тутєров, 67).

Латвія (U-19): Чеверс, Тіхоновічс, Пурс, Смірновс, Лієпіньш (Лорманіс, 84), Кангарс (Валутадатілс, 67), Єссе, Ямонтс, Грабовскіс (Барковскіс, 84), Бочс (Івуланс, 61), Евелонс (Межсаргс, 61).

Попередження: Дрозд (38), Кревсун (57), Єрмачков (85), Дубровний (87) - Кангарс (30), Єссе (55).

Швейцарія - Північна Македонія - 2:0 (1:0)

Турнірне становище: 1. Україна - 6, 2. Швейцарія - 6, 3. Латвія - 0, 4. Північна Македонія - 0