12.03.2024

УКРАЇНСЬКІ ЮНАКИ РОЗГРОМИЛИ СЛОВАКІВ І КВАЛІФІКУВАЛИСЯ НА ЄВРО!

Україна U17 розгромила Словаччину та вперше за сім років кваліфікувалася на Євро!

Збірна України з футболу U17 кваліфікувалася на чемпіонат Європи-2024. У вирішальному матчі відбору "синьо-жовті" розгромили Словаччину - 3:0.

У стартових двох турах команда Юрія Мороза перемагала Грецію (2:0) та Швейцарію (3:0). З двох перемог стартували й однолітки зі Словаччини, що поступалися українцям за різницею голів.

Переможець матчу Україна - Словаччина гарантував собі перше місце в групі, а з ним - путівку на Євро-2024. Українцям для перемоги у квартеті вистачило б і нічиєї.

Гра третього туру розпочалася о 15:00 за київським часом. Команди встигли провести на полі 21 хвилину, перш ніж арбітри зупинили матч на невизначений термін через негоду в грецьких Патрах.

Гру врешті поновили за чотири з половиною години. Після відновлення зустрічі українцям вистачило 20 хвилин, аби відкрити рахунок — вдруге в елітраунді відзначився Артем Степанов з німецького "Баєра".

Богдан Редушко з київського "Динамо", що забивав Греції, подвоїв перевагу України в компенсований час. А розгромну перемогу зафіксував дубль Степанова після години ігрового часу - 3:0.

Євро-2024 (U17). Елітраунд кваліфікації. 3-й тур

Україна - Словаччина - 3:0

Голи: Степанов, 41, 68, Редушко, 45+1

Підсумкова турнірна таблиця

1. Україна - 9 очок (3 матчі), 8:0 (різниця голів)

2. Словаччина - 6 (3), 3:4

3. Швейцарія - 3 (3), 3:5

4. Греція - 0 (3), 0:5

Україна гратиме у фінальній частині турніру вперше з 2017 року. Тоді вдруге поспіль "синьо-жовті" вибули за підсумками групового раунду.

Суперників за групою підопічні Юрія Мороза отримають на жеребкуванні 3 квітня. Фінальна частина Євро на Кіпрі розпочнеться 20 травня.

Україна досі ніколи не проходила на Євро U17 далі групового раунду, на якому зупинялася шість разів після переформатування турніру в 2002 році.