12.10.2024

УКРАЇНСЬКІ ЮНАКИ БОРОТИМУТЬСЯ З АНГЛІЄЮ ЗА БРОНЗУ ТУРНІРУ В МАРБЕЛЬЇ

Фото прес-служби УАФ

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2006 року народження) у межах підготовки до кваліфікації Євро-2025 стартувала на турнірі за участі чотирьох команд у Марбельї.

Змагання проходять за олімпійською системою, однак треба зауважити, що три учасники мають у заявці гравців вікової категорії U-18.

У першому півфіналі Швеція перемогла Англію - 2:0. Після цього зустрілися Україна та Нідерланди.

Перший тайм пройшов у гострій боротьбі. Могли відзначитися Гусол, Пономаренко, Дикий, а Шевченко взагалі мав стовідсотковий момент, коли після передачі Коробова вийшов сам-на-сам із воротарем, але пробив повз стійку. У суперників найактивнішим був Багаті, непогані нагоди забити мали Ель-Гармуз і Клюйверт. Утім, обидва голкіпери, Гані й Суркіс, діяли надійно.

По перерві активними були обидві команди, однак відсвяткувати успіх вдалося нідерландцям. На 78-й хвилині ван ден Берг ефектно пробив із 15-ти метрів у дальній кут. 0:1.

Отже, 14 жовтня о 14:30 Україна зіграє в матчі за третє місце з Англією, а двома годинами раніше за головний приз посперечаються Швеція та Нідерланди.