Юнацька збірна України з футболу у півфіналі завершила свій шлях на Євро 2024 U19.

У півфіналі українські футболісти мінімально поступились одноліткам з Франції.

Франція - Україна - 1:0

Голи: Атангана, 61

У першому тайм з двох команд лише українці пробивали у площину. На екваторі 45-хвилинки удар з-за меж штрафної виконав Геннадій Синчук - м'яч зафіксував воротар.

Найкращу ж нагоду відкрити рахунок "синьо-жовті" мали перед перервою. Олексій Гусєв завдавав удару з-за меж штрафного - Францію врятувала лише поперечина.

Першу годину ігрового часу Франція завершила голом. Після навісу зі штрафного капітан команди Валентін Атангана вистрибнув вище за двох захисників і потужним ударом відправив м'яч повз Владислава Крапивцова - 0:1.

Подвоювати різницю на користь французів мав нагоду Елі Жуніор Крупі - його удар припав у каркас воріт.

До рятівного голу "синьо-жовтих" у компенсований час був близький Тимур Тутєров, проте м'яч після його удару пройшов поруч зі стійкою.

У фіналі зустрінуться збірні Іспанії та Франції.

Як відомо, раніше підопічні Дмитра Михайленка пробилась на молодіжний Чемпіонат світу 2025 (U20).