26.03.2024

УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА В АЗЕРБАЙДЖАНІ ПРОДОВЖИЛА ПЕРЕМОЖНУ СЕРІЮ У КВАЛІФІКАЦІЇ ЄВРО-2025

В Баку молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) - проти команди Азербайджану.

Чотири дні тому "синьо-жовті" в турецькій Антальї зіграли спаринг проти команди Марокко U-23 (1:0). Тепер же наша молодіжка прибула в Баку на офіційну гру, причому вийшла на поле в статусі лідера групи із п’ятьма перемогами в п’яти матчах.

"Синьо-жовті" одразу ж заволоділи ініціативою - Смоляков зі штрафного та Краснопір із гри перевірили кіпера, пробив повз ворота Рубчинський. Господарі відповіли ударом Джафарова в площину. На 25-й хвилині наша команда вийшла вперед — після кутового другим темпом Яцик замкнув передачу Крупського.

Азербайджанці могли відігратися, коли Ахундзаде протиснув захисників і вийшов на побачення з Нещеретом, проте Руслан дуель виграв. Надалі в збірної України був прохід Батагова, який обігрався з партнером, але пробив несильно. На 40-й хвилині подвоїв перевагу гостей Очеретько, після передачі Брагару завершивши класну комбінацію.

Не змінився хід гри й у другій її половині. На 56-й хвилині після закидання Очеретька з глибини забив третій м’яч синьо-жовтих Рубчинський. Надалі наша команда продовжила створювати моменти, проте зупинилася на підсумкових 3:0. Шоста поспіль перемога підопічних Унаї Мельгоси у відборі!

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Азербайджан (U-21) - Україна (U-21) - 0:3 (0:2)

Голи: Яцик (25), Очеретько (40), Рубчинський (56).

Азербайджан (U-21): Рамазанов, Сафаров, Маммадов, Гусейнов (к), Дамадаєв, Ахмадов (Аббасов, 79), Велієв (Насірлі, 79), Сафаров (Рзаєв, 60), Абдурахманов (Гасанзаде, 73), Джафаров (Х. Алієв, 60), Ахундзаде.

Україна (U-21): Нещерет, Крупський, Салюк, Батагов (к), Смоляков, Яцик, Рубчинський (Павлюк, 86), Очеретько (Варфоломєєв, 74), Брагару (Хлань, 57), Краснопір (Горбач, 74), Волошин (Квасниця, 86).

Попередження: Сафаров (42), Маммадов (64).

Турнірне становище: 1, Україна - 18, 2, Англія - 15, 3. Сербія - 10, 4. Люксембург - 4, 5. Північна Ірландія - 3, 6. Азербайджан - 3