08.10.2024

УКРАЇНКИ ЗАВЕРШИЛИ БОРОТЬБУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Фото; WMF

У хорватському місті Малі-Лошині триває чемпіонат світу 2024 з міні-футболу серед жінок. Після поразки від Румунії збірна України вибула з боротьби за медалі, адже зазнала трьох поразок у груповому раунді і посіла останнє місце у групі.

Змагання WMF Women's World Cup 2024 тривають з 7 до 10 жовтня. На першому етапі 7 команд розподілили на 2 групи - вони вели боротьбу за вихід до 1/2 фіналу. Переможці груп вийшли напряму, а другі та треті місця груп розіграють ще дві путівки у півфінали.

Збірна України виступала у групі B із командами Румунії, Мексики та Словаччини. У групі A зустрічалися США, Коста-Ріка та Чехія.

У першому поєдинку турніру Україна поступилася Словаччині (1:6). У другому турі "синьо-жовті" програли Мексиці (0:4)). У матчі третього туру збірна України програла Румунії (2:5). Отож, українки зазнали трьох поразок і посіли останнє місце в групі, не зумівши пробитися до плей-оф.