16.06.2023

УКРАЇНА ЗРОБИЛА ФЕЄРИЧНИЙ КАМБЕК У МАТЧІ ПРОТИ ПІВНІЧНОЇ МАКЕДОНІЇ

Збірна України зіграла другий матч кваліфікації на чемпіонат Європи з футболу 2024 року. "Синьо-жовті" завдяки шаленому камбеку здолали Північну Македонію.

Відзначимо, що це перша офіційна гра нашої збірної під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва.

Жахливим для України виявився перший тайм поєдинку в Скоп'є: спершу на 31-ій хвилині Барді реалізував пенальті у ворота Трубіна, а пізніше на 39-ій перевагу македонців дальнім ударом подвоїв Ельмас - 2:0.

Кардинально змінилась картина гри в 2-му таймі. На 62-ій після кутового забив Забарний, відквитавши один м'яч. Вже через 5 хвилин простріл Мудрика вдало замкнув Конопля - 2:2. Незадовго до кінця основного часу український півзахисник "Челсі" знову виконав чудовий пас, після якого ефектно головою забив Циганков - 3:2!

Збірна України здобула першу перемогу у відборі на Євро-2024!

Кваліфікація до Євро-2024. Група С. 3-й тур

Північна Македонія - Україна - 2:3

Голи: Барді, 31 (пен); Ельмас, 39 - Забарний, 62; Конопля, 67; Циганков, 83

Вилучення: Муслю, 72 (Північна Македонія)

Стартовий склад збірної України: 12. Анатолій Трубін, 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 18. Олександр Тимчик, 10. Михайло Мудрик, 21. Георгій Судаков, 6. Тарас Степаненко, 15. Віктор Циганков, 7. Андрій Ярмоленко (к) 11. Артем Довбик.