19.06.2023

УКРАЇНА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В МАТЧІ ПРОТИ ЗБІРНОЇ МАЛЬТИ

Збірна України з футболу здобуває другу поспіль перемогу у кваліфікації на Євро-2024. У Трнаві (Словаччина) підопічні Сергія Реброва обіграли Мальту.

У першому таймі нашій збірні не вдалося забити: реальні нагоди відзначитись мали Ванат, Малиновський та інші. Варто відзначити, що наприкінці тайму суперник провів вимушену заміну: після зіткненням із нападником збірної України голкіпер Бонелло зазнав ушкодження.

У другому таймі Мальта грала у більш закритий футбол. Проте, вже на старті 2-ї половини гри Україна отримала шанс відкрити рахунок: після влучання м'яча у руку гравця Мальти арбітр призначив пенальті. 11-метровий не зміг реалізувати Ярмоленко - капітан "синьо-жовтих" влучив у перекладину. Проте, на 69-ій хвилині наша збірна знов заробила пенальті. Цього разу пробивав Віктор Циганков, який розвів голкіпера суперника та м'яч у різні кути - 1:0.

Національна команда України завершує червневий цикл матчів перемогою Нагадаємо, що, окрім виграшу над Мальтою, українці внічию зіграли з Німеччиною у товариській грі (3:3) та у вольовому стилі здолали Північну Македонію (3:2).