17.10.2023

УКРАЇНА В НЕПРОСТОМУ МАТЧІ ПЕРЕМАГАЄ ЗБІРНУ МАЛЬТИ

Національна команда України з футболу виграє другий жовтневий матч у відборі на чемпінат Європи 2024 року. У виїзному поєдинку підопічні Сергія Реброва здолали збірну Мальти.

Нагадаємо, що в попередньому матчі "синьо-жовті" обіграли Північну Македонію - 2:0.

Рахунок у матчі сенсаційно відкрили мальтійці: на 12-ій хвилині Мбонг вирвався з-під оборонців України та відправив м'яч у ворота Анатолія Трубіна. Збірна України відновила паритет на 38-ій хвилині: після удару Георгія Судакова "круглого" у власні ворота переправив Камензулі. Зовсім скоро, під завісу першого тайму, Михайло Мудрик заробив пенальті в карному господарів і Артем Довбик вивів нашу збірну вперед після пробиття з позначки - 2:1.

Фінальний результа Україна встановила на 85-ій хвилині: Михайло Мудрик ефектним голом з-за меж штрафного забив дебютний гол за національну команду в офіційних матчах.

Євро-2024. Кваліфікація

Мальта – Україна - 1:3

Голи: Мбонг, 12 – Камензулі (автогол), 38, Довбик (пенальті), 43, Мудрик, 85

У паралельному матчі збірна Англії здолала Італію з таким же рахунком - 3:1.

Група С. Турнірна таблиця

1. Англія — 16 очок (6 матчів), 19:3 (різниця голів)
  2. Україна — 13 (7), 11:8
  3. Італія — 10 (6), 11:7
  4. Північна Македонія — 7 (6), 7:14
  5. Мальта — 0 (7), 2:18

Наступний та заключний матч у відборі на Євро-2024 Україна зіграє в німецькому Леверкузені 20 листопада.