02.07.2023

УКРАЇНА - У ПІВФІНАЛІ МОЛОДІЖНОГО ЄВРО-2023!

Збірна України U-21 здобула перемогу у матчі чвертьфіналу Євро-2023 проти Франції.

Нагадаємо, що Україна вийшла у плей-оф турніру з другого місця у групі В. Підопічні Руслана Ротаня обіграли Хорватію (2:0) та Румунію (1:0) та зіграли внічию з Іспанією (2:2).

Рахунок у матчі 1/4 фіналу відкрили французи. На 19 хвилині Шеркі обіграв Таловєрова та засмутив ворота українців, Проте, вже через 10 хвилин Михайло Мудрик заробив доя "синьо-жовтих" 11-метровий, який упевнено реалізував Судаков - 1:1. Під завісу першого тайму Україна вперше в грі вийшла вперед: Судаков після феноменальної передачі Михайла Мудрика вискочив на віч-на-віч із воротарем та оформив дубль - 2:1.

Вже під кінець основного часу Франції вдалося зрівняти, проте після перегляду ВАР взяття воріт скасували. Після такого полегшення підопічні Ротаня подвоїли власну перевагу та поставили крапку в протистоянні: Бондаренко перекинув голкіпера - 3:1.

Євро-2023. Чвертьфінал

Франція U-21 - Україна U-21 - 1:3

Голи: Шеркі, 19 - Судаков, 32 (пен), 44; Бондаренко, 86.

Україна U-21 - у півфіналі Євро-2023! Варто відзначити, що "синьо-жовті" кваліфікувались на Олімпійські ігри-2024!

У півфіналі Україна зіграє з Іспанією, з якою вже зустрічалась на груповій стадії. В іншому півфінальному матчі зіграють Ізраїль та Англія. Матчі 1/2 фіналу відбудуться 5 липня о 19:00 Ізраїль - Англія, та о 22:00 Іспанія - Україна.