21.06.2023

УКРАЇНА РОЗПОЧАЛА ВИСТУПИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ U-21 З ПЕРЕМОГИ

Збірна України U-21 з перемоги стартує на Євро-2023. У першому матчі підопічні Руслана Ротаня обіграли Хорватію.

"Синьо-жовті" відкрили рахунок у зустрічі вже на 18-ій хвилині. 22-річний вінгер продемонстрував феноменальний дриблінг, обігравши кількох суперників у штрафному. Після удару Олексія м'яч від стійки залетів у ворота - 1:0.

Подвоїли власну перевагу українці вже на старті другої половини зустрічі. Кащук подав у центр на Сікана, який результативно замкнув головою - 2:0. Упродовж другого тайму "картаті" створили чимало небезпеки біля воріт Трубіна, але зрештою рахунок не змінився - збірна України виграє перший матч на молодіжному Євро!

Євро-2023. Група А

Україна U-21 - Хорватія U-21 - 2:0

Голи: Кащук, 18; Сікан, 48

Стартовий склад України: Трубін — Вівчаренко, Батагов, Таловєров, Сич — Бражко, Криськів, Бондаренко (к) — Брагару, Сікан, Кащук. Головний тренер — Руслан Ротань.