01.06.2022

УКРАЇНА ОБІГРУЄ ШОТЛАНДІЮ В ПІВФІНАЛІ ПЛЕЙОФ

Українці здобувають важливу перемогу. Щойно завершився матч в якому підопічні Олександра Петракова на виїзді обіграли збірну Шотландії.

У першому таймі після вдалого пасу від Руслана Малиновського елегентно перекинув голкіпера Андрій Ярмоленко. У другому з передачі Олександра Караваєва відзначився Роман Яремчук. Далі були хороші нагоди в Артема Довбика, який замінив автора другого голу, але перед фінальною крапкою від Артема, який таки забив на 90+5 хвилині, ми пропустили та впродовж 10 хвилин мали дуже нервову гру.

Фінал плейоф до чемпіонату світу відбудеться цієї неділі, 5 червня, у Кардіфі. Нас чекає Уельс, що у півфіналі ще в березні здолав 2:1 Австрію. Вчора дракони теж проводили свій матч, щоправда, в рамках Ліги націй, де мінімально поступилися Польщі - 1:2.

Шотландія 1:3 Україна (0:1)

Голи: МакГрегор, 80 - Ярмоленко, 33, Яремчук, 49, Довбик, 90+5