14.10.2024

ЗАЛИШИТИ ОСТАННЄ МІСЦЕ НЕ ВДАЛОСЯ: УКРАЇНА ЗІГРАЛА ВНІЧИЮ З ЧЕХІЄЮ В ЛІЗІ НАЦІЙ

У польському Вроцлаві відбувся матч 4-го туру у Групі 1 Ліги В Ліги націй сезону-2023/2024 Україна - Чехія.

На шостій хвилині Михайло Мудрик увійшов у штрафний майданчик Чехії й віддав передачу на вільного Миколу Шапаренка. Удар Шапаренко пройшов вище воріт Чехії.

На 18-й хвилині, після подачі кутового у збірної Чехії, м'яч відлетів на Лукаша Черва, який дальнім ударом забив у лівий нижній кут воріт Анатолія Трубіна - 0:1.

У моменті з голом ушкодження голови зазнав півзахисник Олексій Гуцуляк, який зіткнувся з капітаном Чехії Томашем Соучеком. Українець не зміг самостійно покинути межі поля - його винесли на ношах. Замість Гуцуляка з'явився Олександр Зубков.

На 36-й хвилині знову з далекої дистанції пробив Лукаш Черв, але м'яч пройшов повз ворота.

Перед свистком на перерву Мартін Вітік успішно зіграв на добиванні після сейву Трубіна й забив другий гол у ворота України. Проте після перегляду ВАР, арбітр скасував забитий м'яч.

На 51-й хвилині захисник чехів Ладіслав Крейчі зіграв рукою у власному штрафному й заробив пенальті у свої ворота. 11-метровий удар реалізував Артем Довбик - 1:1.

На 77-й хвилині Томаш Соучек знайшов передачею Яна Клемента у штрафному майданчику України, який пробив по воротах, але його удар парирував Трубін.

На 82-й хвилині зі штрафного удар завдав Олександр Зубков, але Матей Коварж здійснив сейв, а на підбиранні нікого з гравців збірної України не опинилося.