19.06.2021

УГОРЩИНА ЗДОБУВАЄ ПЕРШІ ОЧКИ В МАТЧІ З ЧЕМПІОНАМИ СВІТУ

В першому турі Угорщина розгромно поступилася Португалії. Втім, якщо пригадуєте, дуже довго рахунок був 0:0, а Угорщина вдало захищалася. Сценарій матчу з французами був схожим.

У першій половині зустрічі господарі поля при заповнених трибунах у Будапешті, віддали володіння м'яча французам, але змогли двічі пробити по воротах. І наприкінці тайму вийшли вперед: Фіола шокував не лише фанів ле блю, а й багатьох нейтральних вболівальників, вивівши вперед Угорщину.

Друга половина зустрічі пройшла з більш вертикальним футболом. Якщо в першому турі Франція, вийшовши вперед, відійшла до своїх воріт та грала другим номером, то сьогодні опинилася по ту сторону барикад. На 66-ій хвилині французам вдалося зрівняти рахунок: відзначився Грізман. Однак на більше чинні чемпіони світу не спромоглися: нічия.