07.05.2021

У ГДАНСЬКУ ЗІГРАЮТЬ МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД ТА ВІЛЬЯРЕАЛ

У вчорашніх матчах-відповідях півфіналу Ліги Європи знову з'ясовували сильнішого Вільяреал з Арсеналом та Рома з Манчестер Юнайтед. У першій парі інтриги було більше, адже тиждень тому каноніри поступилися з рахунком 1:2 в Іспанії: мінімальна перемога і в фінал крокували б саме вони. І хоча в другому таймі Арсенал завдав одразу десять ударів, результату досягти не вдалося - нулі на табло виводять у фінал саме теперішню команду Унаї Емері, а не колишню.

В іншому півфіналі у Римі голів теж було менше, ніж в першому матчі. В Манчестері команди відзначилися одразу вісім разів, тут же ж обійшлися п'ятьма. У першому таймі Едінсон Кавані вивів гостей вперед, однак Едін Джеко та Браян Крістанте вже в другому таймі схилили шальки терезів у матчі на користь Роми. Другий гол уругвайського форварда та автогол Алекса Теллеса переможця матчу не змінили. 3:2 на користь Роми в матчі та 8:5 на користь Ман Юнайтед за два матчі.

Арсенал 0:0 Вільреал (0:0)

Рома 3:2 Манчестер Юнайтед (0:1)

У польському фіналі у Гданську Вільяреал та Манчестер Юнайтед зійдуться 26 травня.