Новини

18.01.2023

СОБУЦЬКИЙ: «ПАВЕЛКО – ЗЛОЧИНЕЦЬ, НЕ ДУМАЮ, ЩО ВІН ВИЙДЕ СУХИМ З ВОДИ»


Як повідомляє sportarena, почесний президент «Агробізнеса» Олег Собуцький прокоментував ситуацію навколо очільника Української асоціації футболу Андрія Павелка: 


«Терпець завжди закінчується. Люди терплять-терплять, але на все є свій кінець. Напевно, точка кипіння дійшла до того, що вже хлопці не витримали і почали це питання піднімати по-серйозному».


«Не думаю, що Павелко вийде сухим з води. Скільки він вкрав, скільки він біди зробив українському футболу та й всій Україні. Це злочинець. І як злочинець може зараз керувати такою потужною організацією. Впевнений, що він вже назад не повернеться».


«Людей є багато [на заміну Павелку], але хто погодиться. Це не те, що йти на український футбол, а це йти на розруху, в які борги це все загнано».


«Павелко лякає, що чемпіонат світу-2030 заберуть, який ми ще не здобули, а маємо тільки подану заявку [з Іспанією і Португалією]. А він вже розказує, що його заберуть, хоч нам його ще не дали. А він так очі замилює чимось».


«Діяльність Павелка має підсумовувати він сам. Спочатку він має відзвітувати скільки коштів від УЄФА, ФІФА по ковідних програмах і взагалі по всіх програмах прийшло на баланс федерації і де вони ділися, як розподілялися. Ми володіємо інформацією, скільки на другі федерації приходило коштів, а ми така велика країна, щось нас водять в обману».


«Багато є людей в Україні, яких можна висувати на пост президента УАФ. Андрій Шевченко? Він, по-перше, має авторитет серед футбольних людей, і біля нього може бути команда. Знаю, багато президентів, які займаються зовсім іншою діяльністю, але в них федерації шаленими темпами прогресують. Найголовніше мати біля себе правильних і вірних людей, які знають роботу і будуть жити не з футболу, а для футболу».Олег Собуцький після повномасштабного російського вторгнення вирушив до армії. Функціонер захищає Україну разом з іншими співробітниками та футболістами клубу у Бахмуті.


Нагадаємо, що Печерський суд міста Києва призначив Павелку запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці, до 22 січня 2023 року. Проте Павелко мав можливість внесення застави, чим і скористалися в УАФ, заплативши близько 10 мільйонів гривень.


УАФ вважає весь процес роботою на замовлення від колишніх керівників асоціації. При цьому 18 жовтня у будинку президента УАФ відбувся обшук. Павелко заперечував проведення обшуків у власному будинку, проте наголосив, що ведуться закулісні ігри «з російським слідом», метою яких є усунення нинішнього керівництва Асоціації.


У 2018 році програма «Схеми» провела розслідування, за результатами якого журналісти запідозрили УАФ та її президента Андрія Павелка у корупції через завод із виготовлення штучних полів.


Джерело: sportarena.com

Інші Новини