02.04.2021

СК "ДНІПРО-1" РОЗГРОМНО ПЕРЕМАГАЄ ФК "ЛЬВІВ"

Матчем на "Дніпро-Арені" сьогодні в Україні поновився розіграш УПЛ після паузи на матчі збірних. СК "Дніпро-1" приймав ФК "Львів". За господарів в першому таймі відзначився Маріо Чуже, відкривши рахунок на 43-ій хвилині. На 44-ій відзначився нападник львів'ян Ернест, щоправда не голом, а вилученням, отримавши другу жовту картку.

Після перерви господарі поля ще чотири рази розписалися у воротах Ореста Костика, а от львів'яни змогли відповісти лише одного разу. Дніпряни продовжують свою переможну серію до 3 матчів та, схоже серйозно намагаються вклинитися в боротьбу за місця в єврокубках. Натомість львівський клуб залишається на 12 позиції в турнірній таблиці.

СК "Дніпро-1" - ФК "Львів" 5:1 (1:0)

Завтра 20 тур УПЛ продовжиться ще трьома матчами: "Маріуполь" прийме "Інгулець" о 14:00; на 17:00 заплановано початок матчу "Рух" - "Зоря", а завершиться ігровий день грою "Десна" - "Олімпік" (початок о 19:30). В неділю "Минай" прийме "Колос", "Ворскла" - "Шахтар" і "Олександрія" - "Динамо".