05.10.2022

«ШАХТАР» ПОСТУПИВСЯ «РЕАЛУ»: БУЛА ГРА – НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТУ

У Мадриді, на «Сантьяґу Бернабеу», відбувся матч 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів між «Реалом» і «Шахтарем». Перемогу з рахунком 2:1 здобули господарі поля.

«Реал» (Іспанія) – «Шахтар» (Україна) – 2:1

Голи: Родріго, 13; Вінісіус, 28 – Зубков, 39

На 13 хвилині дещо курйозний гол забив Родріго, а на 28 хвилині стрімка атака «Реала» завершилася виходом Вінісіуса один на один із Трубіним і невідпорним ударом у кут воріт. Та на 39 хвилині «Шахтар» один гол відіграв – Зубков ефектним ударом «боковими ножицями» замкнув навіс з лівого флангу. За мінімальної переваги мадридців завершився не тільки перший тайм, але й другий, адже до взяття воріт справа більше не дійшла. Незважаючи на поразку, «Шахтар» залишився на другому місці у групі.

В іншому матчі групи F «Лейпциґ» набрав перші очки, завдавши поразки на своєму полі «Селтіку».

«Лейпциґ» – «Селтік» – 3:1

Голи: Нкунку, 27; Андре Сілва, 64, 77 – Жота, 47

Таким чином у «Реала» зараз - 9 очок, у «Шахтаря» - 4, у «Лейпциґа» - 3, у «Селтіка» - 1.

Результати інших матчів ЛЧ

«Зальцбург» - «Динамо» Загреб - 1:0, «Челсі» – «Мілан» - 3:0, «Манчестер Сіті» - «Копенгаген» - 5:0, «Севілья» - «Боруссія» Дортмунд - 1:4, «Ювентус» - «Маккабі» Хайфа - 3:1, «Бенфіка» - «ПСЖ» - 1:1