Новини

01.04.2022

ШАХТАР НЕ ВИПЛАЧУЄ ГРАВЦЯМ ЗАРПЛАТИ, ПАЛКІН ВИЇХАВ ДО ВІДНЯ


Вчора в мережі з'явилося відео де генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін та директор з футболу Даріо Срна сидять за столиком в одному з закладів у австрійському Відні. Малоймовірно, що функціонер Шахтаря, який підпадає під закон про воєнний стан, а отже не може просто так виїхати за межі України, встиг це зробити до 24 лютого. Що власне уже і підтвердилося. У коментарі клубу для сайту Трибуна було сказано: 


"Виїзд  узгоджено з Міністерством молоді та спорту України і з Державною прикордонною службою України. Метою візиту Палкіна С. А. є відвідання Генеральної асамблеї Асоціації європейських клубів у Відні 28–29 березня та обговорення питання надання допомоги Україні. Окрім того, обговорювались питання проведення благодійних матчів за участю першої команди. 


На сьогодні результат – це виділення Асоціацією європейських клубів допомоги Україні в розмірі 1 млн євро. Також досягнуто домовленості з низкою європейських клубів щодо проведення у квітні-травні благодійних товариських матчів. 


Перемовини з клубами тривають. Дозвіл на виїзд є строковим – до 09 квітня 2022. Палкін С. А. планує повернутися в Україну до 07 квітня 2022".


Залишається сподіватися, що повернення справді відбудеться, однак є сумніви. Чому? Адже в клубі заявляють про домовленості на благодійні товариські матчі, а гравці клубу стверджують, що  перед ними припинили виконання контрактних зобов'язань та зробили це нещодавно.


“Ще в 20-х числах [березня] я розповідав, що Шахтар виконує контрактні зобов’язання, але на сьогодні ця інформація вже застаріла. Надіслали відповідний папір про припинення [контракту] у зв’язку з агресією рф і тим, що сьогодні неможливо здійснювати професійну діяльність. Це стосується як легіонерів, так і українців. Сьогодні ми живемо на власні кошти”, – повідомив захисник Шахтаря Юхим Конопля в розмові з журналістами SportArena.com.

Інші Новини