Новини

17.07.2021

РУХУ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ГРАТИ МАТЧІ УПЛ В ТЕРНОПОЛІПротистояння УАФ та львівського "Руху", схоже, триває. Вчора львівський клуб заявив, що гратиме домашні матчі на стадіоні в Тернополі, поки не вдасться виправити недоліки та повернути стадіону "Україна" третю категорію, заявивши стадіон імені Романа Шухевича резервною ареною. Однак сьогодні, за інформацією телеграм-каналу Бомбардир, "Рух" отримав відмову:


"УАФ не дозволяє львівському Руху проводити свої домашні матчі на тернопільському стадіоні імені Романа Шухевича. Рух планував розпочати чемпіонат там, а в цей час усунути всі проблемні (з точки зору ліцензування) моменти на стадіоні Україна.


УАФ посилається на пункт регламенту, згідно з яким клуб має грати в межах свого міста чи області. А як же Верес запитаєте Ви? Вони гратимуть у Луцьку! Це інша область! Однак в УАФ дає таке право, бо Верес будує свій стадіон. Порушення регламенту?! Кажуть у них немає альтернативи! Також в Будинку футболу вимагають від Руху вже в понеділок надати інформацію про домашній стадіон".


У повідомленні тг-каналу "Бомбардир" йдеться, про те, що варіант зі зняттям команди з чемпіонату досі залишається одним з варіантів розвитку подій.

Поділитися

245

Тут може бути ваша Реклама

Інші Новини