Новини

19.07.2021

РУХ ДОМОВИВСЯ З АРЕНОЮ ЛЬВІВПро домовленість між клубом УПЛ та футбольним стадіоном перший сповістив на своєму офіційному сайті, з заголовком "Справедливість взяла гору. "Рух" домовився з "Ареною Львів".


"Дякуємо за допомогу у вирішенні цього питання і досягненні перемоги: міністру спорту Вадиму Гутцайту, голові ЛОДА Максиму Козицькому, міському голові Андрію Садовому, секретарю Львівської міськради Маркіяну Лопачаку, депутатським корпусам львівської міської та обласної рад та голові Львівської асоціації футболу Олександру Шевченку. Також окрема велика подяка вболівальникам «Руху», які підтримували нас в цей непростий період, та справедливим журналістам, які гідно виконують свій обов’язок в інформуванні суспільства та справедливо висвітлювали усі події пов’язані з нашим клубом. А тим «акулам пера», які продаються за 30 срібняків – сором та ганьба. Справедливість завжди буде вище ваших недоматеріалів. 


Футбольний клуб «Рух» спільно зі своїми партнерами та Львівською міською радою надалі зробить усе можливе, аби стадіону «Україна» повернули 3-ю категорію", - йдеться у повідомленні на сайті ФК "Рух".Поділитися

216

Тут може бути ваша Реклама

Інші Новини