20.05.2024

ПРИКРА ПОРАЗКА УКРАЇНСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ НА СТАРТІ ЮНАЦЬКОГО ЄВРО

Юнацька збірна України з футболу стартувала на чемпіонаті Європи-2024. У першому турі українці зазнали поразки від команди Сербії - 0:1.

Євро-2024 - перший континентальний турнір для юнацької збірної України за останні сім років. На чемпіонат "синьо-жовті" пройшли завдяки трьом перемогам в елітраунді відбору з загальним рахунком 8:0.

Першим суперником України стала збірна Сербії. На попередньому чемпіонаті Європи серби дійшли до чвертьфіналу змагань.

Українці пропустили вже на другій хвилині зустрічі. З дальньої відстані точного удару завдав півзахисник Душан Макевич.

Стартові 25 хвилин зустрічі пройшли за активності збірної Сербії. Лише згодом українці змогли переломити хід подій у матчі та почати атакувати ворота суперника.

Гострі моменти від України почали виникати на початку другого тайму. Обидва рази ударів завдавав Богдан Редушко, але щоразу Сербію рятував її голкіпер Вукашин Йованович.

Україна продовжувала створювати моменти біля воріт Сербії. Після перерви "синьо-жовті" завдали одразу шести ударів у площину воріт сербів, однак жоден з них так і не реалізували у забитий м'яч.

Найкращу можливість у кінцівці мав форвард Богдан Попов. Футболіст вибіг у контратаку, однак пробив у ближній кут - з ударом впорався Йованович. А вже на шостій компенсованій хвилині Степанов бив у дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

Євро U17. Перший тур

Сербія U17 - Україна U17 - 1:0

Гол: Макевич, 2

Наступний матч Україна U17 проведе проти Чехії у четвер, 23 травня. Для виходу у плей-оф "синьо-жовті" мають фінішувати у топ-2 групи.