25.03.2024

ПРЕМ'ЄРНИЙ МАТЧ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ: ПОРАЗКА ЯПОНІЇ

Сьогодні, 25-го березня, в рамках підготовки до футбольного турніру літньої Олімпіади-2024 в Парижі олімпійська збірна України на чолі з головним тренером Русланом Ротанем провела на виїзді товариський поєдинок проти збірної Японії (U-23), в якому зазнала поразки.

Відзначимо, що це був перший матч олімпійської національної команди з футболу в історії.

Перша половина зустрічі пройшла за переваги японської збірної, але без особливо гострих моментів, тож на перерву команди пішли за нульового рахунку. А на старті другого тайму господарі відкрили рахунок: після навісу з кутового Хірокі Секіне поцілив у поперечину, від якої м'яч відлетів на голову Кейну Сато – 1:0. Невдовзі японці скористалися помилкою наших хлопців біля власної штрафної і подвоїли свою перевагу: Сатосі Танака із меж карного майданчика пробив у дальній нижній кут воріт – 2:0.

Збірна України (U-23): Фесюн (Єрмаков, 60), Сич (Маценко, 71), Боль (Фарина, 46), Дідик (Дячук, 60), Мартинюк, Желізко, Шостак (Кулієв, 46), Сігеєв, Назаренко (Федор О., 71), Шулянський (Кащук, 60), Кухаревич (Кулаковський, 71)

На цьогорічних Олімпійських іграх підопічні Руслана Ротаня зіграють у групі зі збірними Аргентини, Марокко та представником Азії, який має визначитися до 3-го травня.