Новини

04.10.2022

ПРЕДСТАВНИКИ УКРАЇНИ - СЕРЕД ПРЕТЕНДЕНТІВ НА НАГОРОДИ «BEACH SOCCER STARS»Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оголосила список осіб, номінованих на звання найкращого тренера та найкращого гравця 2022-го року. Цьогоріч на нагороду претендуватимуть 100 найкращих гравців, 40 гравчинь і 20 тренерів національних та клубних команд.


Серед 100 топ-виконавців опинилися футболісти збірної України Юрій Щериця, Ігор Борсук та Дмитро Войтенко. У жінок до топ-40 потрапили Юлія Дехтяр, Анастасія Кліпаченко, Анастасія Терех та Мирослава Випасняк. До числа 20-ти претендентів на звання найкращого тренера ввійшли наставник чоловічої збірної України Микола Костенко та керманич жіночої збірної України Юрій Клименко.


Голосування в усіх номінаціях проводиметься серед тренерів і капітанів національних збірних до 11-го жовтня. У випадку, якщо національна асоціація не має жіночої команди, тоді за найкращу гравчиню голосують тренер і капітан чоловічої збірної. У цій же номінації мають право віддати свій голос тренери та капітани клубних команд, що брали участь у розіграші жіночих Кубка чемпіонів світу-2022 та Кубка чемпіонів Європи-2022.


Переможців в усіх трьох номінаціях оголосять 6-го листопада, під час гала-церемонії «Beach Soccer Stars» у Дубаї (ОАЕ).

Інші Новини