28.09.2022

ПРЕДСТАВНИК УКРАЇНИ ВИБУВАЄ З ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Харківський «Житлобуд-2», який виступає на міжнародній арені під назвою «Ворскла-Харків-2», завершив виступи у жіночій Лізі чемпіонів з футболу сезону-2022/2023.

Як відомо, на попередній стадії турніру українська команда здолала грузинський «Ланчхуті» (5:0) та казахстанський «БІІК-Шимкент» (2:0). У другому раунді суперником «Ворскли-Харків-2» у боротьбі за путівку до групового турніру стала албанська «Влазнія».

Ліга чемпіонів з футболу серед жінок. Другий раунд. Матч-відповідь

«Влазнія» (Албанія) – «Ворскла-Харків-2» (Україна) – 2:1

Гол: Паттерсон, 35; Беріша, 88 – Корсун, 85

Нереалізований пенальті: Осіпян, 84 («Ворскла-Харків-2»)

Через російське воєнне вторгнення обидва матчі проходили в албанському Шкодері. Як відомо, перший поєдинок завершився унічию 1:1.

У матчі-відповіді «Влазнія» повела в рахунку на 35-ій хвилині – відзначилася Паттерсон. Мінімальна перевага господарок трималася досить довго. На 84-ій хвилині гості отримали право виконати пенальті, але Осіпян не зуміла його реалізувати. Зате вже на 85-ій хвилині, після подачі кутового, результативний удар завдала Корсун. Все ж на 88-ій хвилині албанська команда вдруге вийшла вперед – після удару Беріші. У підсумку зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь «Влазнії», яка й здобула путівку у груповий етап Ліги чемпіонів сезону-2022/2023, а «Ворскла-Харків-2» зійшла з турнірної дистанції.